Melodiskās mūzikas svētki Vilciens Rīga-Valka

Jaunumi

afiša 2016

Trešie Melodiskās mūzikas svētki – balle “Vilciens Rīga -Valka”

  1. augustā no plkst. 18.00 Valkas brīvdabas estrādi jau trešo gadu ieskandinās Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga – Valka”. Būs iespēja baudīt dažādu žanru mūziku – popa, roka, šlāgermūzikas, kantrī cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu.

Svētku skaistākais notikums – grupas “Bumerangs” 30 gadu jubilejas svinības. Tā vienlaicīgi arī būs vienīgā iespēja šogad dzirdēt viņus muzicējam un priecējam sava talanta cienītājus.

Tāpat šogad jaunums ir arī Melodiskās mūzikas raidījuma “Vilciens Rīga -Valka” skatītāju balsojuma līderu apbalvošana. Raidījumā kanālā RE:TV ik nedēļu vairāk kā gada garumā mākslinieki un garā radošas personības tika aicinātas uz sarunu, lai ne tikai uzzinātu par viņu karjeras aizsākumiem, mūziku un mīlestību uz to, bet arī lai klausītos viņu daiļradē un ļautu skatītājiem iepazīt dažādus mūzikas žanrus.

Dažādus žanrus būs iespēja baudīt arī koncertā – ballē 6.augustā Valkas brīvadabas estrādē, jo muzicēs tādas atraktīvas grupas kā “Rock’n’Berries” (albuma “Smoothie Call prezentācija)”, “Melns uz Balta”, “Kokteilis”, “Mākoņstūmēji”, Big Al & “The Jokers”, “Kreicburgas ziķeri”, “Retro” un citas.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Valkas pilsētas kultūras nama kasē; biļetes cena 5 eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 7 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas.