Dalībnieki

Promenāde ( 2015)

 

 Promenade_kopbilde - Copy

 

JĀŅA LŪSĒNA muzikālā apvienība PROMENĀDE

duetā apvieno ANMARY un UĢI ROZI

 

Komponists Jānis Lūsēns pēc ilgākas darbošanās vokālās kamermūzikas lauciņā atkal pievērsies popmūzikai un izveidojis jaunu muzikālu apvienību PROMENĀDE ar lielisku latviešu estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi. Kā saka pats komponists – „Latviešu estrādes mūzikā ir bijuši spilgti dueti un savu šarmu tie nav zaudējuši līdz pat mūsdienām. Daudzu gadu garumā bija tapušas dziesmas, kuru muzikālā stilistika bija brīva no kāda projekta noteiktajiem rāmjiem un pie manis nonākusī dzeja prasīt prasījās uz delverībām. Faktiski PROMENĀDE – tā ir muzikāla koķetērija ar dažādiem stiliem, raksturiem un brīvības sajūta, kas mazliet pretstatā ar latviešiem raksturīgo grūtsirdību.”

Interesanti, ka PROMENĀDES sastāvā ir mūziķi no 22 līdz 56 gadu vecumam, taču humors, vieglums un rotaļīgums mūzikā ir tuvs visiem tās dalībniekiem. Bez abiem solistiem un paša komponista pie taustiņiem un konferansjē lomā, grupā darbojas arī Jānis Lūsēns, juniors (bass), Rihards Goba (ģitāra) un Harijs Gūtmanis (bungas).

PROMENĀDĒ savienojas jaunība ar pieredzi, muzikāla brīvība ar tradīciju, divas skanīgas un šarmantas balsis, bet visa pamatā ir laba dzeja (Inese Zandere, Māris Čaklais, Ojārs Vācietis, Māris Melgalvs u.c.) un, protams – Jāņa Lūsēna mūzikas rokraksts, kurš šajā projektā guvis jaunas krāsas līnijas un izteiksmes veidu.

Jūnija sākumā Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība PROMENĀDE izdeva savu pirmo CD albumu „Dāvana”, krāšņā buķetē apvienojot 14 jaunas dziesmas, daudzas no kurām jau paguvušas iemantot radioklausītāju simpātijas.

 

 

Vairāk info – www.janislusens.lv un PROMENĀDES profilā Facebook mājas lapā.