Dalībnieki

ATEL-JĒ ( 2014)

 ateljēKā radās Jūsu grupa?

Grupa „Atel-jē” izveidojās 2009.gada nogalē Valkā, kad divas sevi jau Latvijā dažādos šovos pierādījušas vokālistes Anete Zālīte (tagad Anete Irkle) un Sabīne Metus, un bundzinieks Mikus Mīļais grupai piesaistīja latviešu alternatīvā roka veterānu Ernestu Lībieti no grupas „Backflow”, kā arī ģitāristu Ilmāru Priedi un muzikālo pedagoģi, taustiņinstrumentālisti Lieni Skruodi. Atel-jē uzskatāmi par new wave of Latvian schlager rock stila pamatlicējiem. Grupas sastāvā šobrīd ir Mikus, Ernests, Anete, Sabīne un jaunais ģitāras virtuozs Zigrfrīds Niklavičs.

 Ar ko Jūs esat īpaši Latvijas mūzikas vidē?

Esam izteikta kāzu un ballīšu grupa, kurai nav savu kompozīciju, pamatā spēlējam gabalus, kas pašiem patīk, tāpēc grupas repertuārā gandrīz nemaz nav tradicionālo latviešu šlāgermelodiju. Ar to arī esam īpaši.

 Kā Jūs raksturotu vidējo Latvijas mūzikas klausītāju?

Latvijas vidējais klausītājs ir ļoti prasīgs, jo viņš ir arī pietiekami labi izglītots mūzikā. Latviešu klausītājam ir ļoti svarīga muzikālā izpildījuma kvalitāte.

 Kura stila mūziku, Jūsuprāt, vislabāk saprot un mīl latvietis?

Lai kā mums tas patiktu vai nepatiktu, tomēr domājam, ka latviešu šlāgermūzika ir vislabāk latvietim saprotamā un tīkamā mūzika.

 Kādai jābūt grupai, lai tā spētu ilgpastāvēt?

Tai jābūt ekonomiski pamatotai. Un otrs ļoti svarīgs aspekts – lietišķām, bet draudzīgas attiecībām starp grupas biedriem.

 Kāds ir Jūsu augstākais mērķis, ko vēlaties sasniegt mūzikā?

Vēlamies būt labākā un pieprasītākā kāzu grupa Latvijā.

 Kontaktinformācija

e-pasts:atelje.music@gmail.com

Tel. nr.: 26364249